Наша компанія ТОВ «СОЛІНТЕХ» була заснована в 2013 році

як торгове підприємство з метою вирішення завдань щодо підбору та постачання промислових насосів, компресорів, мішалок, та якісних запасних частин для українських замовників з різних виробничих галузей.

За минулий час ми накопичили багатий досвід, налагодили тісну співпрацю з виробниками насосного та компресорного обладнання, які є лідерами в своїх сегментах ринку.

Наша компанія є офіційним дилером та бізнес-партнером таких відомих виробників насосів як KSB, Alpha Dynamic, PSG, Inoxpa, компресорного обладнання NEAC, змішувального обладнання EKATO.

Олександр Бедик

ТОВ «СОЛІНТЕХ» має багаторічний досвід роботи в підборі промислових насосів для їх надійної роботи. Це дає нам можливість завжди відповідати вимогам і побажанням наших клієнтів. Наша лінійка продукції постійно поліпшується, з'являються нові постачальники, матеріали і додаткові комплектуючі. 

Наша практика - відвідування виробництва, знання особливостей технологічного процесу, спілкування з технічними фахівцями на підприємстві, спільне вироблення рішень по поставленим завданням, яке максимально відповідає технічному завданню Замовника. Для цього ми використовуємо як власний досвід вирішення аналогічних завдань на інших підприємствах, так і рекомендації наших Партнерів - виробників обладнання. 

Асортимент обладнання, що постачається нашою компанією, дозволяє ефективно вирішити найрізноманітніші виробничі завдання наших клієнтів, успішно справлятися зі складними застосуваннями в найрізноманітніших галузях промисловості. Ми несемо відповідальність за правильний вибір того чи іншого обладнання, даємо рекомендації по правильному монтажу, в разі необхідності можемо виконати запуск та введення в експлуатацію, виконуємо гарантійні зобов'язання, здійснюємо післягарантійне та сервісне обслуговування.

Як результат, від співпраці з нами, ви отримаєте:

Довгу та надійну роботу обладнання

Низькі експлуатаційні витрати протягом усього життєвого циклу

Технічну та сервісну підтримку

Найкоротші терміни постачання оригінальних та якісних запасних частин

Наші партнери

Alpha Dynamics – виробник промислових насосів

Успішний виробник пневмопривідних мембранних насосів, пластикових відцентрових та екцентрошнекових насосів. Молода компанія, яка була заснована в 2004 році, виділяється на ринку конкурентноспроможніми цінами, високою якістю та швидкими термінами постачання. Виробничі потужності розташовані в Греції.

EKATO – виробник промислових мішалок та комплексних рішень

EKATO заснована в 1933 році, зараз штаб квартира компанії розташована в м.Шопфхайм Німеччина. EKATO – це глобальний виробник промислових агітаторів для хімічних процесів, яка також зосереджена на сервісі та підтримці своїх клієнтів з метою оптимізації технологій змішування. Виробничі потужності розташовані в Німеччині.

INOXPA – виробник гігієнічних насосів, мішалок та систем

INOXPA заснована в 1972 році, спеціалізується на виробництві насосів, мішалок та систем з нержавіючої сталі для харчової та косметичної галузі. Виробничі потужності розташовані в Іспанії.

KSB – виробник промислових насосів та арматури

KSB AG - німецький виробник промислових насосів та арматури з штаб квартирою в м. Франкенталь. Підприємство засноване в 1871 році. Виробничі потіжності та сервісні центри розташовані по всьому світу.

NEAC – виробник промислових компресорів та систем

Neuman & Esser GmbH & Co. KG з штаб квартирою в м. Ібах-Паленберг - глобальний виробник поршневих та діафрагмових компресорів, який також забезпечує повний сервіс для своїх клієнтів з розробки індивідуальних рішень, постачання якісних запасних частин для багатьох компресорів по всьому світу. Історія компанії бере початок з кінця XIX Століття, Виробничі потужності розташовані в Німеччині та США

PSG – виробник промислових насосів

Pump Solution Group з штаб квартирою в м. Окбрук Терас - глобальний виробник промислового насосного обладнання, який об’єднує безліч торгівельних марок. Ми пропонуємо для наших клієнтів дозуючі насоси та обладнання ТМ Neptune, відцентрові насоси ТМ Griswold, та шестеренні насоси ТМ Envirogear. Виробничі потужності розташовані в США, Європі та Азії.

AFFETTI PUMPS - промислові насоси з полімерних матеріалів

AFFETTI PUMPS - італійський виробник промислових хімічних насосів з полімерних матеріалів, який має досвід з виробництва більш ніж 35 років. За цей час компанія виконала постачання багатьох проектів у більш ніж 45 країн по всьому світу, та здобувала повагу від Клієнтів. Основні галузі застосування полімерних насосів від AFFETTI - хімічна, гальванічна, енергетична, ядерна, виробництво сталі, рибні ферми, водопідготовка та водовідведення.