KSB Magnochem pumps

Фахівці компанії KSB вдосконалили стандартні хімічні насоси і адаптували ці насоси до вимог ринку і потреб замовників, де потрібна максимальна надійність та відсутність витоків робочого середовища в навколишнє середовище. Результат такої роботи - герметичний насос з магнітною муфтою Magnochem, який відмінно підходить для будь-яких застосувань та інших вимог.

Універсальна модульна система магнітної муфти забезпечує максимальну енергоефективність. За рахунок різних діаметрів і довжин магнітної муфти для кожного типорозміру гідравліки призначене безліч варіантів розрахунку і, таким чином, існує можливість підбору насоса Magnochem під оптимальну робочу точку.

Magnochem має дві нові схеми циркуляції охолоджуючої / мастильної рідини в камері ротора, що робить його придатним в режимах експлуатації для рідин з твердими включеннями та для легкокипящих рідин.

Підбір та введення в експлуатацію насосів KSB Magnochem для перекачування азотної кислоти.

Для потреб ПрАТ «Рівнеазот» технічними спеціалістами ТОВ «Солінтех» та ТОВ «КСБ Україна» були підібрані та поставлені насоси з магнітною муфтою Magnochem тип MACD100-065-315. Оскільки існуючі насоси були підібрані без урахування наявного NPSHa сисеми та можливих пікових навантажень в процесі закачування азотної кислоти на основного споживача, складність завдання  полягала в правильному підборі насосного агрегату під гідравлічні та робочі параметри системи.

Успіхом спільної роботи стало введення в експлуатацію насосів KSB Magnochem тип MACD100-065-315 з письмовим підтвердженням всіх заявлених договірних параметрів.