KSB service

Черговим підтвердженням надійності при виконанні взятих на себе договірних зобов’язань стало проведення на одному з підприємств хімічної галузі технічними спеціалістами ТОВ «КСБ Україна» та  ТОВ «Солінтех»  сервісних регламентів насосів з магнітною муфтою Magnochem тип MACD100-065-315 з послідуючим запуском насосів в робочий режим.

Suction pipe KSB pump

Запорукою успіху при подібних роботах є чітке дотримання правил монтажу згідно інструкції по експлуатації.

Було проведено огляд опор трубопроводу на лінії всмоктування та нагнітання щоб уникнути навантажень на корпус насосів. Слід забезпечити закріплення трубопроводів безпосередньо перед насосом і з'єднання без механічних напружень.

Згідно інструкції по експлуатації був виготовлений і змонтований на лінії всмоктування дифузор.

eccentric transition

Встановлений фільтр з дротяною сіткою 0,5 мм з корозійностійких матеріалів та манометри для моніторингу перепаду тиску до і після фільтру.

suction filter

Кріплення трубопроводу без механічних натягів та монтаж опорної рами у відповідності до вимог дало можливість відцентрувати вал з найменшими можливими допусками.

Pump coupling alignment

Електродвигун насосного агрегату з магнітною муфтою був підібраний під прямий пуск. При прямому пуску кінці трьох обмоток двигуна  з'єднані за схемою «Трикутник». Завдяки цьому електродвигун підключається до мережі на повне номінальну напругу Un, при цьому з самого початку доступний весь пусковий момент. Насосний агрегат швидко досягає робочої частоти обертання.

Тому дотримання вимог інструкції  по експлуатації по монтажу насосу має першочергове значення для подальшої експлуатації.

Успіхом спільної роботи технічних фахівців ТОВ Солінтех та ТОВ КСБ України, стало введення в експлуатацію насосів Magnochem типу MACD100-065-315 з письмовим підтвердженням всіх заявлених договірних параметрів в сервісних протоколах.